STALOWE
KONSTRUKCJE
GORZÓW

Aktualności

Przygotowanie domu do instalacji nowych schodów

Zainstalowanie schodów w Twoim domu to niemały projekt. Cały proces projektowania i instalacji może zająć nawet kilka tygodni i ważne jest, aby odpowiednio przygotować dom jeszcze przed rozpoczęciem projektu. W przeciwnym razie ryzykujesz opóźnienia i komplikacje podczas instalacji. Na szczęście właściciel domu może wykonać kilka prostych kroków, aby usprawnić ten proces.

Usuń ważne przedmioty z drugiego piętra

Cała faza budowy i instalacji schodów może potrwać tydzień lub dłużej, dlatego ważne jest, aby usunąć wszystkie ważne elementy z drugiego piętra, jeśli nie masz w domu drugiej klatki schodowej. Ważne jest, aby w domu nie było bałaganu – wynajęcie tymczasowego magazynu zapewnia dostęp do potrzebnych rzeczy bez zaśmiecania domu. Zanim rozpocznie się rozbiórka i budowa, musisz oczyścić teren w swoim domu wokół klatki schodowej. Usuń wszystkie meble, dekoracje i artykuły domowe, aby zminimalizować przeszkody.

Usuń wykładzinę

Jeśli masz dywan na istniejących schodach, możesz pomóc w przeniesieniu projektu, całkowicie usuwając dywan i wyściółkę ze schodów przed rozpoczęciem projektu. Po prostu znajdź róg dywanu i zacznij go zwijać, aby szybko usunąć dywan – pamiętaj, aby zrobić to samo z wyściółką.

Chociaż usuwanie dywanu nie zajmuje dużo czasu, samodzielne wykonanie tej części oszczędza ogólnie czas w projekcie. Zwinięcie dywanu to jedno, jednak usunięcie go z domu i utylizacja to co innego, więc wykonanie tej części wcześniej pozwala zespołowi budowlanemu skupić się na rozbiórce i montażu schodów.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie.